ПАМ'ЯТКА ЩОДО ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ
При знаходженні вибухонебезпечного предмету (ВНП) або схожого на нього предмета необхідно:
Для пристрою огорожі можливе використання різних підручних матеріалів (жердини, мотузки, шматки матерії, каміння та інші).
При знаходженні ВНП категорично забороняється:
-
Брати їх до рук, наносити по ним удари, робити спроби розібрати ВНП;
-
Переносити або перекатувати з місця на місце;
-
Кидати їх в вогнище або розводити над ними полум’я;
-
збирати та здавати їх як металобрухт.
Пам’ятайте: після вашого повідомлення піротехніки підрозділу ДСНС України знешкодять ВНП встановленим поряд
...
Читати далі »
|
20 липня рятувальники Обухівського районного управління провели профілактичний рейд в селі Козин, Миронівської МТГ, щодо заборони спалювання сухої рослинності в період воєнного стану.
Працівники ДСНС розповіли громадянам про шкоду та небезпеку, яку несе в собі спалювання сухої рослинності, як для власного здоров‘я, так і навколишнього середовища.
Пояснили громадянам, що в Україні йде війна, усі підрозділи ДСНС переведені на посилений варіант несення служби тому громадяни повинні бути свідомими та не провокувати пожежі в природних екосистемах для того щоб зберегти людський та матеріальний ресурс для ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, які виникли внаслідок військових дій.
Рятувальники нагадали про відповідальність, яка настає за такі злочинні дії.
Наголосили про порядок дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.
Наостанок роздали всім громадянам інформаційні листівки на відповідну тематику.
...
Читати далі »
|
20 липня рятувальники Обухівського районного управління провели рейд по водним об’єктам розташованим на території Миронівської громади.
Під час рейду основний акцент робили саме на сумлінність людей,
нагадуючи прості правила поведінки:
- уникати відпочинку в зонах де відсутні рятувальні пости;
не запливати занадто далеко;
- уважно стежити за дітьми, не підпускати їх самих до води;
- в жодному разі не заходити у воду у стані алкогольного сп’яніння;
- звертати увагу на температуру води.
Аби громадяни пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки життєдіяльності, надзвичайники вручили пам’ятки з основними правилами поводження на водних об’єктах, й алгоритмом дій в екстрених випадках.
Також рятувальники нагадали про заборону спалювання сухої трав'яної рослинності та їх наслідки, послідовність дій при виявлені вибухонебезпечних предметів.
...
Читати далі »
|
Шановні громадяни!
Спалювання листя, сухої рослинності є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягне за собою накладення адміністративних штрафів. А окрім того, шкодить здоров’ю людей та екологічному стану довкілля. При спалюванні сухих рослинних решток разом із димом у повітря, а потім й у легені людини, потрапляють важкі метали, діоксини, бензопірени, оксиди азоту та найрізноманітніші канцерогенні сполуки. З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери. Нерідко при випалюванні стерні, сухої рослинності пошкоджуються полезахисні лісові смуги, виникають великі пожежі, зокрема, у прилеглих лісових масивах. До того ж, спалювання листя не сприяє підвищенню родючості ґрунтів. Адже висока температура при горінні знищує всю мікрофлору, що утворюється у верхньому шарі ґрунту. Гинуть не тільки мікроорганізми, але й знищуються гнізда птахів. Від сильної трав’яної пожежі гинуть практично всі тварини, що живуть у сухій
...
Читати далі »
|
Шановні громадяни, наголошуємо!
У період збирання врожаю категорично забороняється:
-
палити біля хлібних масивів;
-
розкладати багаття на полях та поблизу них;
-
спалювати стерню, післяжнивні залишки;
-
допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 метрів від хлібних масивів;
-
під час жнив ходити по перекритим тимчасовим дорогам та стежкам.
Дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати,щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь.
У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити до Служби порятунку «101». До приїзду пожежних-рятувальників гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння.
Сурове дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю - обов’язок кожного громадянина.
...
Читати далі »
|
Лісова пожежа – це величезне лихо. Утім, їх було б набагато менше за умови екологічного виховання відпочиваючих в лісових масивах. Дуже часто люди навіть не задумуються про можливі наслідки своїх незаконних вчинків, навіть у особливо небезпечний період, коли є велика небезпека виникнення лісової пожежі і діє заборона на розведення багаття в лісових угіддях. Засмічення довкілля посилює пожежонебезпечну ситуацію. Спека, відсутність опадів призводить до всихання трав’яної рослинності. Навіть незначний подих вітру може погнати вогонь у ліс і лихо неминуче.
Головним в охороні лісів від пожеж є суворе дотримання відпочивальниками правил поведінки у лісі. Усі, хто буває в лісі, повинні знати правила гасіння пожежі. При виникненні низових пожеж вогонь збивають гілками листяних порід, засипають землею, заливають водою. Кожен, хто помітить вогонь у лісі, повинен негайно вжити заходів для його локалізації. Якщо зробити це власними силами неможливо, слід звернути
...
Читати далі »
|
19 липня фахівці Обухівського районного управління прийняли участь у нараді під головуванням міського голови Ржищівської міської громади щодо підсумків огляду підвальних приміщень та інших споруд закладів освіти громади, обговорено загальний стан, та перелік заходів які необхідно виконати.
|
19 липня фахівці Обухівського районного управління ДСНС взяли участь у спеціальному об'єктовому тренуванні, яке пройшло в КП ККП м. Ржищів. Тема тренування була: «Порядок дій працівників при виникненні пожежі в одному із приміщень із подальшим проведенням евакуації».
В ході тренування було відпрацьовано порядок дій на випадок пожежі, порядок дій при евакуації, перевірено порядок доведення до персоналу інформації про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Рятувальники розповіли про особливості гасіння пожеж порошковим і вуглекислотним вогнегасником, а також працівники об'єкту спробували на практиці застосовувати первинні засоби пожежогасіння.
Також було наголошено на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, про заборону спалювання сухої рослинності, дії при виявленні ВНП та про те, чому не можна нехтувати сигналами повітряної тривоги.
...
Читати далі »
|
19 липня фахівці Обухівського районного управління здійснили огляд підвальних приміщень та протирадіаційних укриттів, що розташовані на території Ржищівської МТГ
Ржищівський будівельний технікум.
ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей»
Ржищівський індустріально-педагогічний технікум.
...
Читати далі »
| |